Zpět na katalog

Royal Jack - Chocolate darkness by Stejk, preclíky v hořké čokoládě, 110g

Přinášíme vám neodolatelnou kombinaci křupavého preclíku a jemné, lahodné čokolády. Tato jedinečná harmonie spojuje sladkou čokoládovou polevu s jemně slaným základem preclíku, což... více popisu

Tento produkt momentálně není dostupný u žádného e-shopu.

Chcete vědět, jaké produkty jsou u nás nejoblíbenější? Kam lidé nejvíce klikají →
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 8594179730360

Výrobce: Royal Jack |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Přinášíme vám neodolatelnou kombinaci křupavého preclíku a jemné, lahodné čokolády. Tato jedinečná harmonie spojuje sladkou čokoládovou polevu s jemně slaným základem preclíku, což potvrzuje dokonalý zážitek pro vaše chuťové buňky.

Ideální jako rychlá svačinka, sladká tečka ke kávě nebo originální pohoštění pro návštěvu. Preclíky v čokoládě potěší každého, kdo miluje kontrastní chutě a kvalitní suroviny. Vyzkoušejte tuto sladko-slanou dobrotu, kterou si zamilujete na první křupnutí!

Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 33%. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením. Může obsahovat stopy sezamu a skořápkových plodů..

ROYAL JACK - CHOCOLATE DARKNESS BY STEJK 110 g - preclíky v hořké čokoládě

Složení: hořká čokoláda 65 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt), mini preclíky 35 % (pšeničná mouka 88 %, sůl 4,5 %, řepkový olej 4,2 %, pšeničný slad 1,6%, droždí 1,1 %, uhličitan sodný 0,4 %, hydroxid sodný 0,2 %). 

Výživové údaje na 100 g: 

Energetická hodnota 2077 kJ / 497 kcal / Tuky 26 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g / Sacharidy 54 g
Z toho cukry 27 g / Bílkoviny 8,4 g / Sůl 1,6 g

 

Mohlo by Vás zaujmout 🔎 z nabídky Royal Jack
Royal Jack - Salto Caramelo by Stejk, preclíky v karamelové čokoládě, 110g
Royal Jack - Salto Caramelo by Stejk, preclíky v karamelové čokoládě, 110g

Royal Jack

8594179730414

Detail
Royal Jack - Ruby Pretzel, preclíky v ruby čokoládě, 110g
Royal Jack - Ruby Pretzel, preclíky v ruby čokoládě, 110g

Royal Jack

8594179730407

Detail

Nejpopulárnější kategorie

Slevové kupony, které potěší...

MALÝ KÓD. VĚTŠÍ ÚSPORA.

Najděte si slevu a vezměte ji s sebou do košíku.

Všechny kupony
ASKO-NABYTEK.CZ
★ VIP · Akce bez kódu

Pouze na vybrané nabídky v asko-nabytek.cz.

Platí do 1. 11. 2026 v 14:37

AjShop.cz
★ VIP · Slevový kód

Slevový kupon platí pouze pro produkty z kategorie - Knihy.

Platí do 30. 12. 2026 v 14:11

Do obchodu →
Kosmas.cz
Akce bez kódu

Doprava zdarma s nákupem nad 399 Kč

Platí do 22. 10. 2026

8a.cz
Slevový kód

10% sleva na nove podzimní kolekce

Platí do 25. 10. 2026

Do obchodu →
eshop.MuseumofBricks.cz
Akce bez kódu

Akční nabídka - slevy na vybrané produkty

Platí do 25. 10. 2026

Nejoutdoor.cz
Slevový kód

Sleva 10% na vše

Platí do 27. 10. 2026

Do obchodu →
Springos.cz
Akce bez kódu

Doprava zdarma nad 299 Kč s GLS

Platí do 31. 10. 2026

Ponožkožrout.cz
Akce bez kódu

Doručení do výdejního místa za 1 Kč při objednávce nad 699 Kč

Platí do 31. 10. 2026

Cubenest.cz
Slevový kód

Sleva 400 Kč na Cubenest PD GaN Adaptér 140W S5D0

Platí do 31. 10. 2026

Do obchodu →
ČSOB Pojišťovna
Akce bez kódu

Sleva 10 % na pojištění odpovědnosti při online sjednání

Platí do 31. 10. 2026

ČSOB Pojišťovna
Akce bez kódu

Sleva 20 % na autopojištění při online sjednání

Platí do 31. 10. 2026

ČSOB Pojišťovna
Akce bez kódu

Sleva 10 % na pojištění majetku při online sjednání

Platí do 31. 10. 2026

Přihlášení