Zpět na katalog

Vibrocil 2.5mg/ml+0.25mg/ml nas.spr.sol.1x15ml

Registrovaný léčivý přípravek Určeno pro: Dospělé Věk užívání: od 1 roku Složení: Léčivými látkami jsou phenylephrinum a dimetindeni maleas. Jeden ml přípravků obsahuje phenylephrinum... více popisu
Nejlevněji za 219 Kč na Lekarna.cz
Do obchodu

Tento produkt je dostupný u 4 e-shopů, cena od 219 Kč

Dostupné nabídky

Lekarna.cz nejlevnější
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
219 Kč
Do obchodu
Mojelekarna.cz
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
236 Kč
Do obchodu
Drmax.cz
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
245 Kč
Do obchodu
Benu.cz
Skladem
+ doprava od 0 Kč
255 Kč
Do obchodu
Chcete vědět, jaké produkty jsou u nás nejoblíbenější? Kam lidé nejvíce klikají →
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 5054563014979

Výrobce: VIBROCIL |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Registrovaný léčivý přípravek Určeno pro: Dospělé Věk užívání: od 1 roku Složení: Léčivými látkami jsou phenylephrinum a dimetindeni maleas. Jeden ml přípravků obsahuje phenylephrinum 2,5 mg a dimetindeni maleas 0,25 mg. Dávkování: Viz příbalový leták,Registrovaný léčivý přípravek Určeno pro: Dospělé Věk užívání: od 1 roku Složení: Léčivými látkami jsou phenylephrinum a dimetindeni maleas. Jeden ml přípravků obsahuje phenylephrinum 2,5 mg a dimetindeni maleas 0,25 mg. Dávkování: Viz příbalový leták
Mohlo by Vás zaujmout 🔎 z nabídky VIBROCIL
VIBROCIL 0,25 mg/ml Nosní sprej 15 ml
VIBROCIL 0,25 mg/ml Nosní sprej 15 ml

VIBROCIL

5054563915122

Detail
VIBROCIL 2,5MG/ML+0,25MG/ML Nosní kapky, roztok 1X15ML
VIBROCIL 2,5MG/ML+0,25MG/ML Nosní kapky, roztok 1X15ML

Vibrocil

8596149001494

Detail

Nejpopulárnější kategorie

Ulov si 🎣 skvělou nabídku právě teď...

Přihlášení