Zpět na katalog

Ofenziva českých zemí - Jan Kotouč

Pokračování bestselleru "Nad českými zeměmi slunce nezapadá". V polovině 19. století svět postihla katastrofa. Celé části zemského povrchu byly vymazány, hladiny oceánů se zvedly. Zanikly celé... více popisu
Nejlevněji za 410 Kč na Knihy.cz
Do obchodu

Tento produkt je dostupný u 2 e-shopů, cena od 410 Kč

Dostupné nabídky

Knihy.cz nejlevnější
Skladem
+ doprava od 49
410 Kč
Do obchodu
Imago.cz
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
499 Kč
Do obchodu
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 9788074565397

Výrobce: Brokilon |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Pokračování bestselleru "Nad českými zeměmi slunce nezapadá". V polovině 19. století svět postihla katastrofa. Celé části zemského povrchu byly vymazány, hladiny oceánů se zvedly. Zanikly celé státy, jiné vznikly.
Specifikace produktu
Autor
Kotouč Jan
Autor
Robert Pilch
Autor
Jan Kotouč
Druh
Kniha
ISBN publikace
9788074565397
Jazyk
česky
Nakladatelství
Pilch Robert - Nakladatelství Brokilon
Nakladatelství
Brokilon
Počet stran
426
Počet stran
425
Pořadí vydání
2
Rok vydání
2023
V prodeji od
2023-04
Vazba
Knihy - vázané
Vazba
brožovaná
Vazba
brožovaná bez přebalu
Mohlo by Vás zaujmout 🔎 z nabídky Brokilon
Ofenziva českých zemí
Ofenziva českých zemí

Brokilon

9788074563577

Detail
Pokračování diplomacie -  Jan Kotouč ed.
Pokračování diplomacie - Jan Kotouč ed.

Brokilon

9788074566592

Detail
Válečné hry -  Jan Kotouč ed.
Válečné hry - Jan Kotouč ed.

Brokilon

9788074566677

Detail
Brána Irkally -  Juraj Červenák
Brána Irkally - Juraj Červenák

Brokilon

9788074566547

Detail

Nejpopulárnější kategorie

Ulov si 🎣 skvělou nabídku právě teď...

Přihlášení