Zpět na katalog

Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA

Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/G. Praktická záchytná vana se používá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou... více popisu

Tento produkt momentálně není dostupný u žádného e-shopu.

Dostupné nabídky

Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 5903246526820

Výrobce: ASTA |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/G. Praktická záchytná vana se používá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem. Produkt je vyroben z kvalitní ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách. Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství. Technické parametry: ·         Délka: 1200 mm ·         Šířka: 800 mm ·         Výška: 230 mm
Našli jsme 🔎 pro Vás podobné
Záchytná vana na kapaliny, s roštem, 68x68x15 cm, 42 l - ASTA
Detail
Rapid Záchytná vana na olej, s roštem, 210 litrů, s nožičkami
Detail
Rapid Záchytná vana na olej, s roštem, 260 litrů, pro 4 sudy, s nožičkami
Detail
Rapid Záchytná vana na olej, s roštem, 230 litrů, délka 180 cm, s nožičkami
Detail

Nejpopulárnější kategorie

Přihlášení