Zpět na katalog

Závitníky jednořezné a závitová očka M3 - M12, sada 24 dílů - Bučovice Tools

Sada závitníků a závitových oček (kruhových závitových čelistí) s vratidly, pro pravotočivé závity, 24 dílů v plastové výložce – Bučovice Tools 310-126 (M4-JS) Závitořezné nářadí pro vytvoření nových... více popisu
Nejlevněji za 3 501 Kč na Mojedilna.cz
Do obchodu

Tento produkt je dostupný u 1 e-shopů, cena od 3 501 Kč

Dostupné nabídky

Mojedilna.cz nejlevnější
Dostupnost neznámá
Cena dopravy neznámá
3 501 Kč
Do obchodu
Chcete vědět, jaké produkty jsou u nás nejoblíbenější? Kam lidé nejvíce klikají →
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 8595028946505

Výrobce: Bučovice Tools |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Sada závitníků a závitových oček (kruhových závitových čelistí) s vratidly, pro pravotočivé závity, 24 dílů v plastové výložce – Bučovice Tools 310-126 (M4-JS) Závitořezné nářadí pro vytvoření nových či regeneraci starých vnějších i vnitřních závitů metrických rozměrů. Vyrobeno z nástrojové oceli (NO). Rozměry výložky: 300 x 200 x 10 mm Obsah: - závitník ČSN 22 3010: M3 – M4 – M5 – M6 – M7 – M8 – M8x1 – M9 – M10 – M10x1 – M12 – M12x1 – M12x1,5 – M12x1,25 J (jednořezný závitník – III s delším náběhem) - závitové očko PN 8/3225: M3 – M4 – M5 – M6 – M7 – M8 – M10 – M12 - vratidlo pro závitová očka ČSN 24 1520, průměr 25 mm - vratidlo pro závitníky DIN 1814, upínací rozsah 2,5 – 8 mm
Mohlo by Vás zaujmout 🔎 z nabídky Bučovice Tools
Závitníky a závitová očka M3 - M24, sada 35 dílů - Bučovice Tools
Závitníky a závitová očka M3 - M24, sada 35 dílů - Bučovice Tools

Bučovice Tools

8592667614253

Detail
Závitníky sadové metrické NO, ČSN 22 3010, různé rozměry - Bučovice Tools Velikost: 11x0.75 mm
Závitníky sadové metrické NO, ČSN 22 3010, různé rozměry - Bučovice Tools Velikost: 11x0.75 mm

Bučovice Tools

8592667318519

Detail
Závitníky a závitová očka M3 - M12, vrtáky 2,5-10,2 mm, sada 26 dílů - Bučovice Tools
Závitníky a závitová očka M3 - M12, vrtáky 2,5-10,2 mm, sada 26 dílů - Bučovice Tools

Bučovice Tools

8595028946116

Detail
Závitníky sadové metrické NO, ČSN 22 3010, různé rozměry - Bučovice Tools Velikost: 18x1.5 mm
Závitníky sadové metrické NO, ČSN 22 3010, různé rozměry - Bučovice Tools Velikost: 18x1.5 mm

Bučovice Tools

8595028903317

Detail

Nejpopulárnější kategorie

Slevové kupony, které potěší...

MALÝ KÓD. VĚTŠÍ ÚSPORA.

Najděte si slevu a vezměte ji s sebou do košíku.

Všechny kupony
ASKO-NABYTEK.CZ
★ VIP · Akce bez kódu

Pouze na vybrané nabídky v asko-nabytek.cz.

Platí do 1. 11. 2026 v 14:37

AjShop.cz
★ VIP · Slevový kód

Slevový kupon platí pouze pro produkty z kategorie - Knihy.

Platí do 30. 12. 2026 v 14:11

Do obchodu →
Lindt.cz
Akce bez kódu

Scary Sweet Weekend - sleva 30 % na nevánoční sortiment + 5 % pro členy

Platí do 25. 10. 2026

8a.cz
Slevový kód

10% sleva na nove podzimní kolekce

Platí do 25. 10. 2026

Do obchodu →
eshop.MuseumofBricks.cz
Akce bez kódu

Akční nabídka - slevy na vybrané produkty

Platí do 25. 10. 2026

Nejoutdoor.cz
Slevový kód

Sleva 10% na vše

Platí do 27. 10. 2026

Do obchodu →
Springos.cz
Akce bez kódu

Doprava zdarma nad 299 Kč s GLS

Platí do 31. 10. 2026

Ponožkožrout.cz
Akce bez kódu

Doručení do výdejního místa za 1 Kč při objednávce nad 699 Kč

Platí do 31. 10. 2026

Cubenest.cz
Slevový kód

Sleva 400 Kč na Cubenest PD GaN Adaptér 140W S5D0

Platí do 31. 10. 2026

Do obchodu →
ČSOB Pojišťovna
Akce bez kódu

Sleva 10 % na pojištění odpovědnosti při online sjednání

Platí do 31. 10. 2026

ČSOB Pojišťovna
Akce bez kódu

Sleva 20 % na autopojištění při online sjednání

Platí do 31. 10. 2026

ČSOB Pojišťovna
Akce bez kódu

Sleva 10 % na pojištění majetku při online sjednání

Platí do 31. 10. 2026

Přihlášení