Zpět na katalog

DINO Bikes - Dětské kolo 20" - Snow Queen

DINO Bikes - Dětské kolo 20" - Snow Queen. Dětské kolo DINO Bikes - 20" v designovém dívčím provedení a s oblíbeným motivem Snow Queen. Nastavitelné sedlo do výšky... více popisu
Nejlevněji za 4 599 Kč na Sparkys.cz
Do obchodu

Tento produkt je dostupný u 1 e-shopů, cena od 4 599 Kč

Dostupné nabídky

Sparkys.cz nejlevnější
Skladem
Cena dopravy neznámá
4 599 Kč
Do obchodu
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 8006817908555

Výrobce: DINO Bikes |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

DINO Bikes - Dětské kolo 20" - Snow Queen. Dětské kolo DINO Bikes - 20" v designovém dívčím provedení a s oblíbeným motivem Snow Queen. Nastavitelné sedlo do výšky 56-68 cm, odlehčený rám z Hiten oceli, praktický přední košík. Čelisťové brzdy na obě kola a volnoběžka. Sportovní designové kolo pro
Specifikace produktu
Hloubka
18
Hmotnost v gramech
1200
Materiál
KOV, PLAST
Pohlaví
HOLKA
Šířka
140
Věk od
6
Výrobce
Raj Toys s. r. o.
Výška
90
Značka
DINO Bikes
Mohlo by Vás zaujmout 🔎 z nabídky DINO Bikes
Dino Bikes 124RLUN 2019
Dino Bikes 124RLUN 2019

DINO Bikes

8006817904175

Detail
Dino Bikes Dětské kolo BMX 16" 2021
Dino Bikes Dětské kolo BMX 16" 2021

Dino Bikes

8006817901709

Detail
DINO Bikes - Dětské kolo 20" - AURELIA modré
DINO Bikes - Dětské kolo 20" - AURELIA modré

DINO Bikes

8006817909873

Detail
DINO Bikes - Dětské kolo 20" - Aurelia Sport černé s přehazovačkou a tlumiči 2022
DINO Bikes - Dětské kolo 20" - Aurelia Sport černé s přehazovačkou a tlumiči 2022

DINO Bikes

8006817420262

Detail

Nejpopulárnější kategorie

Ulov si 🎣 skvělou nabídku právě teď...

Přihlášení