Zpět na katalog

MAXXX Parní mop 5v1

<h2>Parní mop 5v1</h2> <p><strong>Parní mop 5v1</strong> spolehlivě odstraní i zaschlou špínu pomocí trvalého proudu páry. Již nebudete potřebovat žádné chemikálie, s parním mopem 5v1... více popisu
Vybraná nabídka: Tvproducts.cz za 1 399 Kč
Do obchodu 1 399 Kč
Chcete vědět, jaké produkty jsou u nás nejoblíbenější? Kam lidé nejvíce klikají →
Recenze
Produkt zatím nebyl hodnocen. Buďte první a získejte body pro odměny!

EAN: 8595194735453

Výrobce: MAXXX |  Produktová specifikace

Detailní popis produktu

Parní mop 5v1

Parní mop 5v1 spolehlivě odstraní i zaschlou špínu pomocí trvalého proudu páry. Již nebudete potřebovat žádné chemikálie, s parním mopem 5v1 šetrně vyčistíte všechny druhy povrchů. Používá se bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu.

Parní mop 5v1 je vhodný na: podlahy koberce vyčistíte s ním okna lze použít k napařování oděvů použití jako ruční parní čistič matrace, sedačky, potahy Parní mop 5v1 a princip:

Princip parního mopu je založen na rychlé přeměně studené čisté vody na horkou páru, která je pod tlakem vytlačována z čističe. Horká pára a vysoce absorpční návlek z mikrovlákna čistí a dezinfikuje, špína a nečistoty mizí během pár sekund! Lze použít i na odstranění vodního kamene.

Návleky se dají po každém použití vyprat a znovu použít.

Parní mop 5v1 - výhody: lehký přenosný pohodlné ovládání zničí roztoče, bakterie, plísně, houby

Součástí dodávky je:
trojúhelníkový nástavec na koberce, návlek z mikrovlákna, odměrka na vodu, čistící jehla, tryska, nylonový a drátěný kartáček, prodlužovací hadice, nástavec na prachovku, prachovka, nástavec na oblečení s návlekem a nástavec na okna s návlekem.

Doporučené stupně na různé povrchy:

Dlažba a koberce - stupeň 3 a 4
Laminátové podlahy nebo žaluzie - stupeň 1 a 2

Technické parametry - parní mop 5v1: napětí 220 - 240 V příkon 1300 W stupeň ochrany IPX4 tlak páry 1.18-1.77bar váha cca 3,6 kg objem nádržky 400 ml výška 121 cm délka přívodního kabelu 4,4 m regulace páry

Parní mop lze objednat spolu se sadou náhradních návleků:
8 ks 69 Kč/ks (celkem 552 Kč)
4 ks 79 Kč/ks (celkem 316 Kč)
2 ks 99 Kč/ks (celkem 198 Kč)


Na parní mop 5v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Specifikace produktu
Distribuce
CZ
Příkon
1300 W
Tlak páry
2 bar
Mohlo by Vás zaujmout 🔎 z nabídky MAXXX
MAXXX Elektrický uklízeč PROFI GC-EB20B
MAXXX Elektrický uklízeč PROFI GC-EB20B

MAXXX

8595194703100

Detail
MAXXX Náhradní nástavce k rotačnímu kartáči SPIN MASTER 3 ks
MAXXX Náhradní nástavce k rotačnímu kartáči SPIN MASTER 3 ks

MAXXX

8595194738423

Detail
MAXXX 3124 Stěrka na okno 3v1
MAXXX 3124 Stěrka na okno 3v1

MAXXX

8595194731912

Detail
MAXXX Závěsný sušák na prádlo 55 x 34 cm
MAXXX Závěsný sušák na prádlo 55 x 34 cm

MAXXX

8595194733114

Detail

Nejpopulárnější kategorie

MALÝ KÓD. VĚTŠÍ ÚSPORA.

Najděte si slevu a vezměte ji s sebou do košíku.

Všechny kupony
ASKO-NABYTEK.CZ
★ VIP · Akce bez kódu

Pouze na vybrané nabídky v asko-nabytek.cz.

Platí do 1. 11. 2026 v 14:37

AjShop.cz
★ VIP · Slevový kód

Slevový kupon platí pouze pro produkty z kategorie - Knihy.

Platí do 30. 12. 2026 v 14:11

Do obchodu →
Intimidea.cz
Slevový kód

Sleva 20 %. Sleva se uplatní automaticky v košíku.

Platí do 5. 10. 2026

Do obchodu →
Rufruf.cz
Slevový kód

Sleva 300 Kč na kategorii výcvikové pamlsky. Minimální objednávka 1000 Kč. Platí pro registrované i neregistrované zákazníky.

Platí do 10. 10. 2026

Do obchodu →
Rufruf.cz
Slevový kód

Sleva 100 Kč na první objednávku. Minimální objednávka 1000 Kč Pouze neregistrovaný zákazník (pokud má e-mail zákazníka registrovaný v rufruf.cz, kód se neaktivuje). Platí na celý sortiment.

Platí do 10. 10. 2026

Do obchodu →
eshop.EVOLVEO.cz
Akce bez kódu

Zabezpečte si chatu - Slevy až 20 % na vybrané produkty

Platí do 11. 10. 2026

vinisto.cz
Slevový kód

Rakouský vinař Thomas Taubenschuss o 15 % výhodněji

Platí do 18. 10. 2026

Do obchodu →
vinisto.cz
Slevový kód

-15 % vína od Davida Hamra z Rakouska

Platí do 18. 10. 2026

Do obchodu →
vinisto.cz
Slevový kód

-15 % na Eschenhof Holzer

Platí do 18. 10. 2026

Do obchodu →
vinisto.cz
Slevový kód

-20 % Henri de Villamont premiová vína z Burgundská

Platí do 18. 10. 2026

Do obchodu →
vinisto.cz
Slevový kód

-20 % Francouzská vína Gabriel Meffre

Platí do 18. 10. 2026

Do obchodu →
Fitness007.cz
Akce bez kódu

Novinky na Fitness007.cz

Platí do 31. 10. 2026

Přihlášení